Паркани

 

Паркани від виробника Terrametal 

Стаціонарна огорожа, яку використовують в ландшафті та екстер`єрі – наприклад, для тераси. На житлових ділянках встановлюють вентильовані паркани зі штахет або ламелів. Для виробничих територій зручні огорожі з профнастилу. Комбінування металу з бетоном чи деревом пропонує цікаві зразки для громадського простору.

Різновиди паркану

ПАРКАНИ - ЖАЛЮЗІ

Паркан Жалюзі

ПАРКАНИ - РАНЧО

Паркан Ранчо

ПАРКАНИ - ШТАХЕТНИК

Металеві Штахети

ПАРКАНИ - ПРОФНАСТИЛ

Металопрофіль

ПАРКАНИ - ВОРОТА І ХВІРТКИ

Комбіновані

 

Кольори парканів

Полімерна поверхня металу може мати будь-яке забарвлення, що не тьмяніє й не вигорає на сонці. Текстура – імітувати природний малюнок дерева: дуба, сосни, клену.
 

Опис і характеристики парканів

Технічні характиристики

Товщина ламелів паркану жалюзі0,7-1 мм
Довжина ламелів паркану жалюзі20-85 см
Висота паркану жалюзі1,5-2,5 м
Товщина ламелів паркану Ранчо0,38-3 мм
Довжина ламелів паркану Ранчо20-85 см
Висота паркану Ранчо1,5-2 м
Товщина металевих штахет0,38-0,5 мм
Висота металевих штахет20-85 см
Висота паркану металевий штахетник1,5-2,5 м
Товщина металевого профілю для паркану0,35-0,8 мм
Ширина металевого профілю для паркану85-117 см
Товщина ламелів для комбінованого паркану0,38-3 мм
Довжина ламелів для комбінованого паркану20-85 см
Висота комбінованого парканвід 2 м

Опис

Паркан Жалюзі

Статусний тип огорожі для вілли, таунхаусу, котеджу. Технічна перевага – візуальна закритість ззовні та безперешкодний огляд зсередини. Горизонтальні ламелі з нахилом зупиняють сторонні погляди. При цьому крізь жалюзі видно, що відбувається поза огородженою ділянкою. Паркан пропускає повітря, стійке до атмосферних впливів. Матеріал може мати різні кольори і текстуру. Паркан жалюзі – тренд сучасної архітектури. Дизайнери використовують його також для терас, балконів і літників.

Паркан Ранчо

Стильна форма огородження з горизонтальних штахет із заміським характером. Створена для особняків, ресторанів і відпочинкових комплексів. Особливо доречна у природному ландшафті, для будівель у дусі кантрі, етно й мінімалізму. Паркан ранчо добре вентилюється, не затінює ділянку. Металевій поверхні можна надати фактури дерева. Двостороння обшивка посилює приватність простору за огорожею «ранчо».

Металеві Штахети

Класичний вид огорожі з подовженим терміном служби. Полотно штахет буває одностороннім – з просвітами, і двостороннім – глухе. Обидва види зменшують вітрове навантаження, не зупиняючи вентилювання огородженої ділянки. Матеріал стійкий до корозії, ультрафіолету, розмаїтих опадів. Проста форма ламелів передбачає мінімальний догляд. Можливість надавати металевим штахетами будь-якого кольору розширює декоративні якості огорожі. Штахетник з металу – доречний вибір для житлових і комерційних територій.

Металопрофіль

Паркан з профнастилу або металевого профілю прикметний своєю шумоізоляцією. Суцільний лист непроникний для вітру, пилу, чужих поглядів. Така огорожа зручна для особняків і майданчиків у просторі міста. У природному ландшафті вона також захищає від непроханих візитів тварин. Металопрофіль не пропускає сонячні промені, тому частіше застосовується на великих освітлених територіях. Легкий у монтажі та простий в експлуатації.

Комбіновані

Дизайнерський вид огорожі, що поєднує переваги різних матеріалів: металу і каменю, дерева, цегли, полікарбонату. Металеві елементи відповідають за міцність конструкції й покращують її практичні функції. Стовпи з металу фіксують форму і положення паркану. Жалюзійні вставки забезпечують вентиляцію ділянки. Ламелі в стилі ранчо – з фактурою дерева, гарантують довший термін служби. Комбіновані паркани легко підпорядкувати стильовому рішенню будівлі.

 

Комплектуючі і аксесуари

Конструкція будь-якого паркану потребує міцної основи, захисту і рухомого елементу – воріт або хвіртки. Комплектуючі елементи з металу використовують у огорожах з різних матеріалів. Полотно входу – суцільне, штахети чи ламелі, теж може відрізнятись від основного покриття. Пропонуємо якісні аксесуари та комплектуючі для парканів усіх видів.

Стовпи

Опорні ребра з металу, цегли, бетону чи габіону гарантують стійкість конструкції. Вони підтримують контури секцій з м`якших матеріалів – наприклад, дерева і сітки, схильних до деформації.

Ковпаки

Навершя стовпів запобігають руйнівній дії вологи й посилюють охоронні функції огорожі. Аксесуари з металу чи бетону відводять воду від опор. Гостроверхі елементи утруднюють несанкціоноване проникнення. У композиції паркану ковпаки для стовпів мають також декоративну роль.

Ворота і хвіртки

Вхідна частину паркану привертає найбільшу увагу й несе щоденні навантаження. Ворота і хвіртки можна зробити суцільними – з металевого профілю, і вентильованими – з штахет, у вигляді жалюзі чи в стилі ранчо.

Поширені питання

1️⃣ Ви є виробником парканів?

Так. Виготовляємо паркани типу жалюзі, ранчо

2️⃣ Чи виконуєте монтаж огорожі?

Здійснюємо монтаж огорожі під ключ

3️⃣ Чи виконуєте розрахунок?

Обрахунок безкоштовний

️4️⃣ Як з нами зв'язатись?

По телефону, або через онлайн-чат на сайті