Дах під ключ

Покрівля під ключ

Покрівля – окрема конструкція в складі споруди, тому зведення будинку «під ключ» часто не передбачає її створення. Якісний та надійний дах вимагає участі вузьких спеціалістів – покрівельників. Тільки вони можуть розрахувати матеріал і встановити його згідно всіх пожежних та експлуатаційних правил. Організаційна частина створення покрівлі непроста. До початку майстрових робіт необхідно скласти проект, замовити необхідну техніку й матеріали. Порізку деяких з них здійснюють лише на виробництві, тож виправити прорахунок на місці вже не вдасться. Передавши цю відповідальність фахівцям, можна бути впевненим – покрівля під ключ буде зведена вчасно і без перевитрат.

Підготовчі роботи

Підготовчі роботи Щоб отримати готовий дах, достатньо мати уявлення про його кінцевий вигляд. За цим описом буде складено проект – або кілька, із врахуванням технічних нюансів споруди. Замовнику залишається обрати кращий варіант і погодити бюджет. Подальші кроки виконають спеціалісти:
 • Створення технічного проекту
 • Складання переліку необхідних матеріалів та комплектуючих
 • Підготовка матеріалів до монтажу: порізка, гнуття.
 • Доставка і складування
 • Визначення покрокового плану робіт

Практичні роботи

Майстерність покрівельника – запорука довгої служби даху. Без правильної геометрії каркасу неможливо зробити надійну конструкцію. Без досвіду неможливо здійснити фальцювальний шов. Робота професійної бригади включає:
 • Демонтаж старого даху
 • Прокладання утеплювача, шумо- та гідроізоляції
 • Зведення каркасу – стропильної системи
 • Фіксація «покрівельного пирога» – багатошарового покриття
 • Встановлення захисних елементів: вітрових планок, єндов, ін.
 • Закріплення водостоку і снігових бар`єрів
 • Обробка піддашшя – монтаж карнизу і софітів
У результаті дах готовий до експлуатації, тривалість якої обмежена лише стійкістю матеріалів. За належного монтажу, потреби в поточному ремонті виникатимуть лише в рідкісних випадках.Замовити покрівлю під ключ – зручне рішення для західного регіону. Снігові зими й потужні вітри створюють неабияке навантаження. Аби дах над головою був безпечним, участь спеціалістів потрібна протягом всього процесу – від ідеї до кінцевого втілення. Компанія Terrametal виконує покрівлю під ключ для усіх видів споруд: особняків, храмів, комерційних, офісних та виробничих споруд.

Монтаж під ключ

Монтаж покрівлі – процес, що не допускає помилок. Кожен наступний крок можна здійснити лише із впевненістю, що попередній завершено, як слід. Чим раніше допущено неточність, тим складніше її виправити після збору всього даху. Саме тому робота покрівельника – одна з найвідповідальніших у будівництві. Не варто довіряти її аматорам чи намагатись зробити усе самотужки.

Каркас

Основою для покрівлі слугують крокви, зафіксовані по всьому периметру даху. Традиційно і опорні бруси, і обрешітку виконують з дерева. Каркас вкривають багатошаровим «покрівельним пирогом» з різних матеріалів. Чітка геометрія крокв – запорука стійкості всієї конструкції.

Покрівельний пиріг

Обрешітку вкривають у два способи: із-зовні-всередину і зсередини-назовні. За обох варіантів, під покриттям – черепицею чи профнастилом, укладають ізоляційні та утеплювальні матеріали. Щоб «пиріг» не псувався через конденсат, використовують вентиляційні вставки. Щоб вода не проникала у шви – двосторонні планки.Укладання основного матеріалу потребує різного роду майстерності. Найскладніший монтаж –фальцевих покрівель, відносно простий – м’якої черепиці. Безпосередній вплив на тривалість роботи має конфігурація даху. Численні заломи, гребені та єндови вимагають більше уваги й часу.Види покрівель за складністю монтажу:
 • Фальц
 • Мідна крівля
 • Булат
 • Металочерепиця
 • Профнастил
 • Бітумна (м`яка) черепиця

Добірні елементи

Комплектуючі для покрівлі мають важливу конструктивну роль. Для протидії вітру, що з часом може послабити фіксацію даху, встановлюють вітрові планки. Облицювання довкола димоходу і слухового вікна укріплюють кутниками. Завдання щоденного захисту виконують й інші елементи:

Планки для гребенів та єндови

Карнизні та фронтонні планки

З`єднувальні планки для софітів

Затримувачі снігу

Окрім них, слід встановити системи водостоку і вентиляції. Частина елементів фіксується на даху до укладання покриття, частина – вкінці усіх робіт. Зволікати зі встановленням аксесуарів не варто – погода не чекатиме, і може підпсувати покрівельний пиріг упродовж одного дощового дня. Окрім них, слід встановити системи водостоку і вентиляції. Частина елементів фіксується на даху до укладання покриття, частина – вкінці усіх робіт. Зволікати зі встановленням аксесуарів не варто – погода не чекатиме, і може підпсувати покрівельний пиріг упродовж одного дощового дня.
Придбати все необхідне для монтажу покрівлі, можна за переліком, вказаним у проекті. Його складають фахівці, що знають різницю між фактичною і корисною площею матеріалів. Найзручніше це зробити через послугу «Точний обрахунок і супровід». Полегшити самостійне зведення даху також допоможе послуга «Доставка покрівлі».

Точний обрахунок і супровід

Скласти перелік необхідних матеріалів для крівлі – непросте завдання. Єдиної формули не існує, і кожен проект вимагає індивідуального розрахунку. Схибити можна навіть у найпростішому односхилому даху. Що ж казати про дизайнерські проекти й ансамблі!Кількість покрівельного матеріалу – найважливіше питання для складання бюджету й пошуку відповідного товару.

Фактори, що ускладнюють обрахунок

 • Складна конфігурація даху
 • Наявність мансардного поверху
 • Наявність слухових вікон, вентиляційних шахт, навісів
 • Розташування будівлі у локації з суворими погодними умовами
 • Високий рівень відходів матеріалу
Знаючи точну площу покриття, легко розрахувати кількість матеріалу теж не вдасться! Так, профільовані листи укладаються із частковим находженням один на одний. На фігурних площинах металочерепиця залишає багато відходів. Фальцева крівля вимагає значного допуску для з`єднань. Правило округлення до більшого не вирішує цих питань, якщо не знати особливостей матеріалу.Залучення спеціаліста гарантує точне визначення обсягів закупівлі. Це звільнює замовника від повторних візитів у магазин, витрат на ще одну доставку і придбання зайвого.Перелік аксесуарів – питання функціонування та естетики всієї конструкції.Складність закупки комплектуючих в тому, що вони підпорядковані порядку нашарувань «покрівельного пирога». Відсутність потрібної деталі зупиняє весь хід будівництва. Брати добірні елементи про запас нераціонально – при схожому вигляді вони відрізняються за функціями. Тож підбір супутніх аксесуарів – вагомий привід звернутись до фахівця з обрахунку.

Переваги фахового супроводу Terrametal

 • Точне визначення бюджету проекту
 • Складання переліку й кількості матеріалів
 • Вчасне постачання добірних елементів й аксесуарів
 • Відсутність простоїв у будівництві
 • Оптимальне використання коштів
 • Економія часу
Замовляйте точний обрахунок і супровід у компанії Terrametal, щоб вчасно отримати нову покрівлю за найменших фінансових витрат.

Доставка

Компанія Terrametal здійснює перевезення матеріалів по всій території Західної України. На замовлення доставляємо покрівлю в інші міста. Якщо будівля зводиться у важкодоступній місцевості – у горах, лісовому масиві, доставка здійснюється спеціальним транспортом.На місці можливий супровід механізованого навантажувача. Весь об`єм черепиці та комплектуючих буде перенесений на будмайданчик невдовзі після прибуття. Завдяки організованій доставці й розвантаженню покрівельнику зможуть приступити до роботи одразу. Компанія гарантує цілісність всіх матеріалів на шляху від складу до замовника.

Як замовити доставку від компанії Terrametal?

Заявка на доставку здійснюється по телефону. Менеджеру слід повідомити локацію та побажання щодо перевезення, необхідність у залученні техніки або ручному розвантаженні. Виїзд на складні маршрути відбувається за домовленістю. Для оптимального замовлення варто скласти повний список товару: матеріали, аксесуари, комплектуючі. Terrametal – виробник покрівлі, тож продукція завжди доступна на складі.

Доставка покрівлі від виробника – гарантія цілісності і вчасного прибуття матеріалів. Компанія Terrametal забезпечує всі логістичні процеси, щоб замовлення було швидким і вдалим.

Покрівельні матеріали – зокрема, металеві – габаритні та важкі. Вантажоперевезення вимагає компактного складання і фіксації. Не зважаючи на те, що кв.м. металочерепиці важить усього 5 кг, стопка листів може деформувати комплектуючі поряд. Нераціональне розташування також збільшує потребу в повторному рейсі. Щоб отримати все в належному вигляді й за один раз, варто замовити доставку від виробника.

Переваги професійної доставки:

 • Компактне перевезення – максимум товару за 1 рейс
 • Мінімізує ризик пошкодження в дорозі
 • Подолання складних маршрутів
 • Вчасне прибуття

Авто для перевезення покрівельних матеріалів повинно мати відповідну вантажність. Для розвантаження масивних елементів також може знадобитись спеціальна техніка. Доставка на замовлення вирішує всі технічні завдання.

Поширені питання

1️⃣ Чи є гарантія на виконані роботи?

Гарантія 10 років.

2️⃣ Чи здійснюєте доставку?

Доставку здійснюємо власним транспортом

3️⃣ Чи робите заміри?

Усі заміри безкоштовні

️4️⃣ Як з нами зв'язатись?

По телефону вказаному на сайті, або через онлайн-чат