Доставка

 

Доставка

Покрівельні матеріали – зокрема, металеві – габаритні та важкі. Вантажоперевезення вимагає компактного складання і фіксації. Не зважаючи на те, що кв.м. металочерепиці важить усього 5 кг, стопка листів може деформувати комплектуючі поряд. Нераціональне розташування також збільшує потребу в повторному рейсі. Щоб отримати все в належному вигляді й за один раз, варто замовити доставку від виробника.

Переваги професійної доставки:

  • Компактне перевезення – максимум товару за 1 рейс
  • Мінімізує ризик пошкодження в дорозі
  • Подолання складних маршрутів
  • Вчасне прибуття

Авто для перевезення покрівельних матеріалів повинно мати відповідну вантажність. Для розвантаження масивних елементів також може знадобитись спеціальна техніка. Доставка на замовлення вирішує всі технічні завдання.

Куди можна замовити доставку покрівлі?

Компанія Terrametal здійснює перевезення матеріалів по всій території Західної України. На замовлення доставляємо покрівлю в інші міста. Якщо будівля зводиться у важкодоступній місцевості – у горах, лісовому масиві, доставка здійснюється спеціальним транспортом.

На місці можливий супровід механізованого навантажувача. Весь об`єм черепиці та комплектуючих буде перенесений на будмайданчик невдовзі після прибуття. Завдяки організованій доставці й розвантаженню покрівельнику зможуть приступити до роботи одразу. Компанія гарантує цілісність всіх матеріалів на шляху від складу до замовника.

Як замовити доставку від компанії Terrametal?

Заявка на доставку здійснюється по телефону. Менеджеру слід повідомити локацію та побажання щодо перевезення, необхідність у залученні техніки або ручному розвантаженні. Виїзд на складні маршрути відбувається за домовленістю. Для оптимального замовлення варто скласти повний список товару: матеріали, аксесуари, комплектуючі. Terrametal – виробник покрівлі, тож продукція завжди доступна на складі.

Доставка покрівлі від виробника – гарантія цілісності і вчасного прибуття матеріалів. Компанія Terrametal забезпечує всі логістичні процеси, щоб замовлення було швидким і вдалим.